Nr toodete ostukorvi.
Apothe Tulip Barrier Vegan Ampoule 30ml
Kuum32.00 € Algne hind oli: 32.00 €.26.90 €Praegune hind on: 26.90 €. koos KM-ga
Laos
Barjääriampull Musta Tulbiga
Laos
Lisa sooviloendisse
Lisa sooviloendisse
Kirjeldus
Kirjeldus
Funktsionaalne vegan-ampull musta tulbi ekstraktiga – täiustatud nahahooldusvahend, mis tugevdab naha loomulikku kaitsebarjääri ja säilitab selle tervist. Haruldane ja võimas must tulp, koos antioksüdantide, vitamiinide, betaiini ja adenosiiniga, parandab naha elastsust, vähendab pigmendilaike ja vananemismärke, stimuleerib hüaluroonhappe tootmist ning hoiab nahka niisutatuna ja värskena. Eriline polümaatrikskonstruktsioon suurendab niisutavat mõju, samal ajal kui liposomaalne peptiidikokteil ja bakuchioli ekstrakt siluvad kortse ja joonekesi, aidates säilitada naha loomulikku ilu.
Omadused:
- Ühtlustab nahatooni
- Vananemisvastane toime
- Kiirendab taastumisprotsesse
- Tõstab elastsust ja pinguldab
- Sügav niisutus ja kuivuse leevendamine
Peamised koostisosad:
- Musta tulbi ekstrakt – haruldane taim, millel on tugevad antioksüdantsed omadused. Ta tugevdab naha barjääri, säilitab niiskust, suurendab naha tihedust ning stimuleerib hüaluroonhappe tootmist, pakkudes pikaajalist niisutust ja värskust.
- Karnoosiin – võimas antioksüdant, mis kaitseb valke, lipiide ja DNA-d oksüdatiivse stressi eest, ennetab glükatsiooniprotsesse, mis põhjustavad vananemist, vähendab kortse ja parandab naha üldist seisukorda.
- Botuliinipeptiid – biomimeetiline peptiid, mis tungib sügavale nahka, vähendab kortse ja vananemismärke ning parandab naha tugevust ja toonust.
- Bakuchiol – taimne alternatiiv retinoolile, millel on vananemisvastane, helendav ja põletikuvastane toime. Aitab vähendada pigmentatsiooni ja siluda näojooni ilma ärritust tekitamata, sobib hästi ka aknele kalduvale nahale.
- Niatsiinamiid – kaitseb nahka keskkonnakahjustuste ja oksüdatiivse stressi eest, parandab naha immuunsust, helendab tumedaid silmaaluseid ja vanuselaike, silub kuivuskortse ja taastab sära.
- Pantenool (vitamiin B5) – rahustab ja parandab nahka pärast päikest, raseerimist, põletusi või keemilist koorimist. Kiirendab paranemist, vähendab punetust ja ärritust ning pakub jahutavat efekti.
- Keraamiidid – tugevdavad naha lipiidikihti, kaitsevad niiskuse kadumise eest, parandavad naha elastsust ja kaitsevad ärrituse eest, jättes naha siledaks ja elastseks.
- Adenosiin – tõstab lõtvunud nahka, muudab lõuajoone selgemaks, silub keskmise sügavusega kortse ja parandab naha struktuuri, stimuleerides kollageeni tootmist.
- Betaiin – looduslik niiskustasakaalu säilitaja, mis kaitseb rakke kuivamise eest, rahustab ärritust ja kiirendab naha taastumist. Jätab naha siidiselt pehmeks ja niisutatuks.
Kasutus
Pärast puhastamist ja toonimist kandke vajalik kogus seerumit näole. Lõpetage hooldus kreemiga.
Koostis
Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Tulipa Gesneriana Flower Extract(10,000ppm), Glyceryl Polymethacrylate, C12- 14 Alketh-12, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Polyacrylate Crosspolymer-6, Adenosine, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Lecithin, Polysorbate 20, t-Butyl Alcohol, Betaine, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Carnosine, sr-(Oligopeptide-91 Clostridium Botulinum Polypeptide-1) , Pantolactone, Bakuchiol, Ceramide NP, Disodium EDTA, Fragrance
Lisainfo
Kaubamärgid | Apothe |
---|
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.